کرج، ابتدای ساسانی، ساختمان نگین سبز البرز، طبقه ۴
۰۲۶-۳۲۸۲۹۵۱۷ | ۰۹۱۹۲۶۳۲۰۰۹

نهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در کرمانشاه

نهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در کرمانشاه

نوید باران جنوب در نمایشگاه تخصصی کرمانشاه

 

عنوان نمایشگاه: نهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در کرمانشاه

تاریخ برگزاری: ۱۵ لغایت ۱۸ شهریور

محل برگزاری: پارک شاهد، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی کرمانشاه

زمان بازدید: از ساعت ۱۵ الی ۲۰

 

حامد وفاپور از برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی با هدف توسعه کشاورزی مدرن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان کرمانشاه خبر داد. وی افزود: در این نمایشگاه تخصصی کشاورزی ۷۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان های اصفهان، تهران، سمنان، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، قزوین، مرکزی، همدان، البرز و کرمانشاه حضور دارند.

 

وی با بیان این‌که توسعه کشاورزی از ایجاد تغییرات در بخش کشاورزی حکایت می کند، گفت: ایجاد این تغییرات مستلزم به وجود آوردن شرایطی مناسب برای وقوع آن است تا در نتیجه آن، فرصتهای مناسب در اختیار کشاورزان قرار گیرد که ایجاد تعدیلاتی در ساخت های اقتصادی و اجتماعی جامعه، پی افکندن زیربناهای فیزیکی مناسب، به وجود آوردن و تاسیس زیربناهای اجتماعی لازم برای تقویت کشاورزی و تعیین قیمت های مناسب جهت محصولات کشاورزی از جمله این شرایط است.

 

مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه گفت: در این نمایشگاه ماشین‌آلات کشاورزی، ادوات، سیستم‌های نوین آبیاری، بذر و کود و سم، ایزولاسیون و سایر صنایع وابسته در معرض بازدید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۵ لغایت ۱۸ شهریور در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی کرمانشاه آغاز به کار می کند، خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند در این بازه زمانی از ساعت ۱۵ الی ۲۰ از نمایشگاه دیدن کنند.

 

وفاپور با بیان این‌که نمایشگاه‌های بین المللی بخش کشاورزی نقش ارزنده‌ای در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی داشته و صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران را با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و تاثیر بی نظیر آن بر رشد و توسعه کشاورزی و اقتصادی کشور آشنا خواهد کرد، افزود: بی‌تردید توسعه بخش کشاورزی با تمامی خصوصیات و پیچیدگی‌ها، وابسته به آن فرآیندی است که در بلندمدت با تدوین و اجرای برنامه های اصولی و صحیح محقق شود.

 

نوید باران جنوب، تأمین‌کننده ورق ژئوممبران و ژئوتکستایل درجه یک ایرانی، شما را به بازدید از این نمایشگاه دعوت می‌نماید.

تولید، طراحی و تامین ورق ژئوممبران، لایه محافظ ژئوتکستایل، ایزولاسیون مخازن ذخیره آب، لندفیل، هیپ لیچینگ، حوضچه‌های تبخیر، مجری پروژه‌های ایزولاسیون مخازن ذخیره آب کشاورزی، صنعتی و گودهای ساختمانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.